Sport.pl

Aktualności

Trzy punkty z liderem na jego boisku

• autor: luk.str23, 2014-08-27 09:21

W meczu rozegranym w Brennej we wtorek (26.08) nasza drużyna wygrała 4-2 (3-2) z miejscowym Beskidem.

więcej w rozwinięciu...

Do spotkania przystąpiliśmy w mocnym zestawieniu wzmocnieni nieobecnymi w pierwszym meczu Józkiem Tomaszko i Mateuszem Wieją. Nasz przeciwnik po pierwszej kolejce okupował pozycję lidera po rozgromieniu 10-0 drużyny z Kończyc Wielkich. Można więc było spodziewać się trudnego pojedynku i tak też się stało.

Od pierwszych minut to jednak my przeważaliśmy, doskonałe sytuacje zmarnowali Kamil Brachaczek (dwie) i Józef Tomaszko. Przewaga została udokumentowana przed przerwą trzykrotnie. Dwa razy bramkarza gospodarzy zaskoczył po strzałach głową nasz stoper Grzegorz Kuboszek (dwie asysty Mateusza Wieji), a trzecią bramkę dołożył Łukasz Pszczółka dobijając strzał Dawida Walczysko. Młodzi piłkarze Beskidu nie pozostali nam dłużni i w między czasie zdobyli dwie bramki po uderzeniach z rzutów karnych.

Druga połowa była jeszcze lepsza w naszym wykonaniu. Praktycznie nie schodziliśmy z połowy przeciwnika, a tylko doskonałe umiejętności bramkarza Beskidu i brak precyzji naszych zawodników sprawiły, że losy meczu pozostawały nie rozstrzygnięte aż do 75 minuty. Wtedy swoją trzecią bramkę po strzale głową zdobywa Grzegorz Kuboszek (trzecia asysta Mateusza Wieji).

Cała drużyna po tym meczu zasługuje na wielkie pochwały. Blok defensywny zagrał bardzo solidnie nie pozwalając na za dużo napastnikom z Brennej, a boczni pomocnicy wielokrotnie swoimi rajdami i podaniami nękali defensywę gospodarzy.

Kolejny mecz już w najbliższą sobotę w Kończycach Wielkich o godzinie 11:30 (zbiórka 9:50), gdzie wystąpimy w roli.... gospodarza.

Skład: Moczała- Kutek, Kuboszek, Walczysko, Rucki- Szostok, Wieja, Ł. Pszczółka, Stec- Tomaszko, Brachaczek (Gasiński 75')